Choroby

System NES Health ma potencjał pomóc Ci w praktycznie każdej chorobie. Od drobnych aż po zagrażające życiu. Jednak kluczowa jest Twoja gotowość do przyjęcia zmian. Gdy dostajesz tabletkę od lekarza, to blokuje ona jakieś receptory i możesz znowu żyć po staremu. Gdy otrzymujesz kurację NES Health, to dostajesz dawkę pozytywnej energii, która ma pomóc Ci zrobić porządek w swoim życiu – zarówno na poziomie emocji, relacji, materialnym jak i na dowolnym innym, który akurat Ciebie najbardziej dotyczy. Jeżeli dalej będziesz żyć po staremu to za jakiś czas dobra energia się wyczerpie i całe zło powróci. Musisz więc zmienić swoje życie na lepsze albo nie będę w stanie Ci pomóc w wyjściu z Twojej choroby!

  • Schizofrenia – Schizofrenia to zaburzenie całości psychiki danej osoby. Osoba ze schizofrenią często żyje we własnym świecie – zupełnie niedostępnym dla innych. Często pojawiają się halucynacje, urojenia, psychoza, brak krytycyzmu.
  • Rak – Rak to zmiana konkretnej tkanki, ale także zaburzenie reprodukcji całych grup komórek.
  • Depresja – Depresja to utrata energii, obojętność, zmęczenie, spadek koncentracji, uczucie rozpaczy i desperacji, brak nadziei na cokolwiek, utrata zainteresowania codziennymi czynnościami, zamknięcie się w sobie, lęk. Pojawiają się też często zaburzenia snu. Mogą pojawić się myśli samobójcze.
  • Nadciśnienie – Nadciśnienie tętnicze (wysokie ciśnienie krwi) to ponadprzeciętny wzrost ciśnienia krwi w tętnicach.
  • Cukrzyca – Cukrzyca to choroba trzustki. Jedną z funkcji trzuski jest wydzielanie insuliny – hormonu służącego zachowaniu odpowiedniego poziomu cukru we krwi. Przyczyną cukrzycy jest zbyt niskie wydzielanie insuliny, co skutkuje wysokim poziomem cukru we krwi.
  • Udar mózgu – Udar mózgu to wylew krwi do mózgu (krwotoczny) lub zatrzymanie dopływu krwi do mózgu (niedokrwienny). Często następuje uszkodzenie mózgu.
  • Alergia – Alergia (uczulenie) to zwiększona wrażliwość organizmu na obcą substancję. Alergię często łączy się ze zjawiskami natury immunologicznej.
  • Inne choroby – Choroby przewlekłe, ciężkie, jak i lekkie mocno wpływają na życie.

System NES Health może pomóc Ci również w pomniejszych dolegliwościach utrudniających codzienne życie, takich jak: ból, bezsenność, stres, niska odporność, nadwaga, niski poziom energii, inne. NES Health pomaga również w detoksykacji organizmu.