Czym jest medycyna informacyjna?

Medycyna informacyjna to leczenie przy pomocy odpowiednio dobranej informacji. Dostarczając do organizmu pozytywną informację możemy stymulować regenerację i naturalne zdolności samoleczenia. Każdy organizm, niezależnie jak bardzo jest chory, ma w sobie również możliwości uzdrowienia się (całkowitego lub choćby częściowego). Wystarczy tylko obudzić ten potencjał.

Wizyta w moim gabinecie polega między innymi na dostarczeniu dawki leczniczej informacji do Twojego organizmu. Robię to przy pomocy zabiegu miHealth. Zabieg ten jest bezpieczny i nieinwazyjny, informacja jest przekazywana bezdotykowo przy pomocy pola elektromagnetycznego (podobnie jak rozmowa w telefonie komórkowym). Potem proponuję Ci krople Infoceuticals do stosowania w domu. Krople te utrwalą i wzmocnią efekt zabiegu.

Organizm sam rozpoznaje dostarczoną informację i dostraja się do niej automatycznie. Działa to podobnie jak strojenie instrumentu. Podajesz wzorcowy dźwięk i dostrajasz do niego instrument. Podobnie w medycynie informacyjnej – otrzymujesz wzorcową informację zdrowia, a organizm sam się do niej dostraja.

Ważne jest abyś sam również zaczął dostarczać sobie pozytywne informacje i bodźce równolegle z przyjmowaniem kropli. Może spacer na Słońcu, albo dobry obiad z przyjacielem, albo ciepła kąpiel z nastrojową muzyką, albo spokojny wieczór przy świecach, albo chociażby dobre słowo do siebie samego – z jakiegoś konkretnego powodu lub zupełnie bez powodu.

To wszystko ma Ci dać dobrą energię wystarczającą do pozytywnych zmian w Twoim życiu. Te zmiany są konieczne i są kwintesencją terapii. Twoje zdrowie mówi Ci, że nie da się już żyć po staremu. Coś trzeba zmienić na lepsze. Co konkretnie? Wiesz tylko Ty i Twoje anioły, zapytaj je jeśli nie wiesz o co chodzi.